Regulamin

1.Rezerwacja Strefy Pleneru jest równoznaczna z akceptacją regulaminu. Wszelkie spory i roszczenia będą rozpatrywane w odniesieniu do punktów tego regulaminu.
2. Jeśli wynajmujesz szanuj czas innych i przybądź punktualnie. W przypadku spóźnienia lub niemożliwości dotarcia prosimy o uprzedzenie co najmniej 60 minut przed umówioną godziną najmu.
3. W kwestii wynajmu do sesji plenerowych istnieje możliwość przeniesienia terminu zdjęć JEDEN RAZ. Sesja odwoływana jest na 2h przed ustalonym terminem w przypadku złej pogody, porywistego deszczu, wiatru bądź burzy. W przypadku choroby również uzgadniamy nowy termin.
4. Wynagrodzenie za wynajem należy uiścić w dniu wynajmu gotówką (odliczoną) lub przelewem do dnia wynajmu (możliwość przelewu Blikiem na telefon)
5. Cena wynajmu obejmuje wg. oferty.
6. Strefa Pleneru zobowiązuje się do ochrony Waszego wizerunku poprzez nieudostępnianie zdjęć bez Waszej wiedzy i wcześniejszej zgody do żadnych innych celów niż wskazane poniżej oraz nieudostępnianie żadnych Waszych danych osobowych innych niż imiona.
7. Wszystkie nieregulaminowe rzeczy należy ustalać w dniu rezerwacji.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZDROWIE I MIENIE
Klient decydując się na wynajem studia w plenerze musi być świadom, że plener to owady, zwierzęta, rośliny i cała cudowna przyroda. Stosowne zabezpieczenie się np. przed kleszczami, komarami leżą po stronie klienta. Nie może mieć on pretensji do Strefy z powodu ugryzienia przez mrówkę czy zadrapania na nodze. Poruszając się po terenie, strony zachowują zdrowy rozsądek i ogólnie przyjęte zasady bezpieczeństwa. Posiadamy urządzenia przeciwko komarom, ale nie dają one 100% gwarancji.

OBOWIĄZKI WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT
Na terenie Strefy Pleneru prosimy o zachowanie środków ochrony:
1. Psy wprowadzamy na smyczy, a zwierzęta agresywne lub mogące stanowić zagrożenie dla otoczenia, również w kagańcach i pod opieką osób, które zapewnią sprawowanie nad nimi kontroli.
2. dopuszcza się zwolnienie psa ze smyczy do sesji zdjęciowej.
3. Zwierzęta egzotyczne mogą przebywać na terenie jedynie na uwięzi lub w klatce.
4. Odchody zwierząt należy umieszczać w oznakowanych pojemnikach wyposażonych w woreczki.